42.000 ден

Ricoh SP4520dn

Одличен за мали и средни компании. Мали димензии, одлични перформанси и голема брзина на печатење.

 

Брзина: 40 страни во минута

Формат: A4

Дуплекс: Автоматски

Екран осетлив на допир

Побарај понуда
  • Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet. Add a review