9.000 ден

Ricoh SP325dnw

Компактен и професионален А4 црно бело печатач за едноставно печатење.   

 

Брзина: 28 страни во минута

Формат: A4

Дуплекс: Автоматски

Wifi: Да

Побарај понуда
  • Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet. Add a review