130.000 ден

Ricoh MP2555SP

Високо квалитетна копија, лесно управување со операциите и иновативни карактеристики

 

Брзина: 25 страни во минута

Формат: A3

Дуплекс: Автоматски

Екран осетлив на допир

Побарај понуда
  • Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet. Add a review