55.000 ден

  Ricoh MP201spf

  Ricoh MP201spf- Мултифункциски црно-бел фотокопир,печатар,скенер и факс

  Брзина: 20 страни во минута
  Формат: А4
  Резолуција: 600dpi
  Меморија: 684MB
  Дуплекс: Да
  ADF: Да
  Месечен Обем: 20 000 страни
  Капацитет на тонер: 7 000 страни
  Можност за печатење од SmartPhone: Не.

  Побарај понуда
  • Reviews (0)

  Reviews

  There are no reviews yet. Add a review