34.900 ден

iPad 9.7” wi-fi + cellular (32GB)

Димензии: 240 x 169.5 x 7.5 mm (9.45 x 6.67 x 0.30 in)

Екран: Retina, LED-backlit IPS LCD, capacitive touchscreen, 16M colors

Процесор: iOS 10.3, chipset A9

Меморија: 32GB, 2 GB RAM

Камера: 1.2 MP предна, задна 8 PM

Сим картичка: нано

WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot

Батерија: Non-removable Li-Ion 8827 mAh (времетраење: 10h)

Бои: Space grey, Silver, Gold

Побарај понуда
Categories: ,